NAŠI   LEKTOŘI

"Když jsem zakládala naší malou jazykovku, chtěla jsem něco nového. Školu, kam se budou studenti těšit a kde najdou svůj vlastní způsob jak na angličtinu. Jsem ráda, že se mi to splnilo. Se studenty máme dobré vztahy a já se do práce těším, protože je fajn být v příjemném prostředí s prima lidmi.

Výuka angličtiny je něco víc než chození na hodiny. Všichni si uvědomujeme, že vám předáváme možnost uplatnit se, ulehčujeme studium vašim dětem a pomáháme vám dorozumět se v cizině. To co vás naučíme, vám už nikdo nevezme. A proto se snažíme dělat svou práci zodpovědně a nic neuspěchat.

Jsem ráda, že vám mohu nabídnout naše služby a vyslechnout si vaše požadavky. Naši studenti jsou naši partneři, vše řešíme společně... a to byla a je vize naší školy! :)"

Martina Hejtmanová

Majitelka jazykové školy, lektorka 

„Každý, kdo měl někdy dobrého učitele, ví, že se výuka nemusí rovnat utrpení. I já takové učitele měl a snažím se, aby mí studenti ve škamnech zažívali podobnou pohodu, jakou jsem prožíval a ještě prožívám já - a přitom se něco naučili. Věřím tomu, že když člověka daný předmět baví a snaží se ho všem zájemcům, malým či velkým, předat lidsky, mohou spolu obě strany strávit čas nejen schůdně, ale i příjemně, a hlavně smysluplně. Ať už jde o výuku angličtiny nebo češtiny pro cizince, nejvíc mě žene kupředu vědomí, že se studentům pozvolna otevírá nový svět, nová kultura a nové možnosti. Mým posláním je neodradit je, naopak jim ukázat to krásné a - "poštouchnout" je vpřed.“

Jirka Mánek

Lektor

Anglický jazyk, Český jazyk, Matematika

Monika Kuchyňová

Lektorka

Anglický jazyk , německý jazyk

Matouš Feranec

Lektor

Anglický jazyk

Izabel Nikol Weissová

Lektorka

Anglický jazyk

Martin Polách

Lektor

Anglický jazyk

Eva Zedníková

Lektorka

Anglický jazyk, německý jazyk

Tomáš Novák

Lektor