NAŠI   LEKTOŘI

"Když jsem zakládala naší malou jazykovku, chtěla jsem něco nového. Školu, kam se budou studenti těšit a kde najdou svůj vlastní způsob jak na angličtinu. Jsem ráda, že se mi to splnilo. Se studenty máme dobré vztahy a já se do práce těším, protože je fajn být v příjemném prostředí s prima lidmi.

Výuka angličtiny je něco víc než chození na hodiny. Všichni si uvědomujeme, že vám předáváme možnost uplatnit se, ulehčujeme studium vašim dětem a pomáháme vám dorozumět se v cizině. To co vás naučíme, vám už nikdo nevezme. A proto se snažíme dělat svou práci zodpovědně a nic neuspěchat.

Jsem ráda, že vám mohu nabídnout naše služby a vyslechnout si vaše požadavky. Naši studenti jsou naši partneři, vše řešíme společně... a to byla a je vize naší školy! :)"

Martina Hejtmanová

Majitelka jazykové školy, lektorka 

„I chose to work with Fine English because they have a very friendly, family style attitude toward customers. Offering a more 'personal touch' which I have seen has been lost within the larger companies.
'Exceeding expectations' “

David Brewerton

Lektor

„Každý, kdo měl někdy dobrého učitele, ví, že se výuka nemusí rovnat utrpení. I já takové učitele měl a snažím se, aby mí studenti ve škamnech zažívali podobnou pohodu, jakou jsem prožíval a ještě prožívám já - a přitom se něco naučili. Věřím tomu, že když člověka daný předmět baví a snaží se ho všem zájemcům, malým či velkým, předat lidsky, mohou spolu obě strany strávit čas nejen schůdně, ale i příjemně, a hlavně smysluplně. Ať už jde o výuku angličtiny nebo češtiny pro cizince, nejvíc mě žene kupředu vědomí, že se studentům pozvolna otevírá nový svět, nová kultura a nové možnosti. Mým posláním je neodradit je, naopak jim ukázat to krásné a - "poštouchnout" je vpřed.“

Jirka Mánek

Lektor

"V jazykové škole Fine English učím od února roku 2015. Během té doby jsem zjistila, že se člověk může do práce skutečně těšit. Učit ve Fine English totiž ani snad není práce, je to radost, zábava. Každý den se těším na své studenty, na to, jaké taje anglického jazyka spolu objevíme, i na přátelskou atmosféru, která ve škole panuje. Věřím, že studenti do naší jazykové školy chodí se stejnou radostí a že díky individuálnímu přístupu se angličtinu nejen učí, ale že se ji skutečně naučí a stane se přirozenou součástí jejich života."

Táňa Ochmanová

Lektorka