Letní tábor 2024

Vážení rodiče, děti a táborníci,

rok utíká a my už plánujeme léto 2024. Letošní tábor bude na téma Cestování časem. Podíváme se do pravěku, středověku, přítomnosti a také do vesmíru a budoucnosti.  Dny budou probíhat jak jsme zvyklí, dopoledne hodně angličtiny, odpoledne zábava, procházky, koupání a hry. Ale nezapomeňte, že i během zábavy je s Vámi Vás rodilý mluvčí a tak procvičujete angličtinu celý den.

Tak šupšup ať už je lééééto :)

Na tábor se můžete přihlásit na On line přihlášky a bude Vám odeslána závazná přihláška.

Otázky, která Vás mohou napadnout:

  • Bojíte se, že na angličtinu nestačíte?

Nebojte - v každém oddílu je vždy český lektor, který dětem pomáhá s překladem.

  • Jak staré děti s námi jezdí?

Začínáme už s dětmi od první třídy a ideálně končíme na věku deváté třídy základní školy.

  • Odkud jsou rodilí mluvčí?

V minulých letech jsme měli lektory zastoupené z USA, UK a Austrálie.

  • Kolik času děti stráví s angličtinou?

Celé dopoledne mají děti řízené aktivity zaměřené na aktivní používání jazyka. Odpoledne trávíme čas společně na procházkách, u bazénu nebo táboráku a rodilý mluvčí je stále s dětmi jako jejich vedoucí.

  • A co ubytování?

Ubytování je v penzionu, děti jsou na pokojích maximálně po šesti. Postele jsou jak oddělené, tak palandy. V každém pokoji je koupelna a záchod.

  • Kolik peněz by měli mít děti s sebou?

To záleží na Vás. Děti mají 5 jídel denně, pitný režim zajištěný po celý den. Pokud by je honila mlsná, je možné si na místě koupit sušenku, zmrzlinu nebo něco slaného. Pokud by bylo potřeba mít peníze navíc na vstupy nebo jízdenky, dáme Vám předem vědět.

  • Doprava na tábora

Dopravu si každý zajišťuje sám. Děti na náš tábor jezdí z celé republiky a tak není možné udělat "sběrné" místo pro všechny.

  • Co když dítě onemocní před táborem?

Nemilou součástí letního tábora se může stát i storno přihlášky a s tím spojené vrácení peněz. Věříme, že dítě odhlásíte z tábora ze závažného důvodu a nejedná o nějaký rozmar. Stejně tak i z naší strany jsme do posledního okamžiku připraveni postarat se o Vaše dítko, máme pro ně připravené ubytování, stravu a místo v kurzu, které nejsme schopné zaplnit během posledních dní.

Dojde-li tedy ke zrušení registrace na letní pobytový tábor 91 a více dnů před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 0% z celkové ceny tábora.

Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 90-50 dny před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny tábora.

Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 49-20 dny před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny tábora. Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 19-1 den před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 80% z celkové ceny tábora, stejně tak, pokud přihlášené dítě na tábor nenastoupí vůbec.

V případě, že registrovaný účastník tábora zruší svou registraci, ale on či jeho rodiče naleznou a doporučí náhradníka, který se zaregistruje a uhradí plnou cenu tábora, nebudou původně registrovanému účastníkovi účtovány žádné storno poplatky.

V případě onemocnění během pobytu na táboře, které si vynutí předčasné ukončení či přerušení pobytu, se vrací poměrná část zaplacené ceny vypočítaná počtem dnů a nocí, které účastník nedokončí.

Doufáme, že tyto řádky mají pouze informativní ráz a nebude potřeba je aktivně použít. :)