LETNÍ TÁBOR 2021

Akce Bolešín byla letos opravdu povedená! Děkuji za perfektní práci všem lektorům a za úžasnou partu všem dětem. Už se Vás nemůžeme dočkat v létě 2022! 

Vážení rodiče, 

s radostí Vám oznamujeme, že opět budeme pořádat letní pobytový tábor s angličtinou. Letošní školní rok bohužel děti nemají tolik hodin angličtiny, jak bychom si všichni představovali a proto si myslíme, že jim intenzivní kurz angličtiny v podobě tábora jim přijde vhod. Každý oddíl má svého zahraničního vedoucího a možností ke kenverzaci je nepočítaně. 

Tento rok se na týden ocitneme na opuštěném ostrově, děti budou plnit různé úkoly, rébusy, sportovní aktivity nebo jazykové hádanky. 

Během tábora je každý den rozdělen na aktivněji vedené hodiny s angličtinou. Nejedná se ale o výuku jako ve škole. Děti se učí při různých aktivitách, které jsou každý den zaměřené na určitou oblast slovní zásoby. A v druhé části dne si užíváme krásné přírody, bazénu a her, to vše opět s anglicky mluvícími vedoucími.

Na tábor s námi mohou jet děti od první do deváté třídy. Nezáleží na pokročilosti jejich angličtiny, dokonce s námi jezdí děti, které s angličtinou teprve začínají. V každé skupince je také český lektor, který dětem usnadňuje komunikaci s cizincem v případě nedorozumění nebo akutních situacích (musí na záchod a neví jak to říct...)

Ubytování je v penzionu U Šikulů v Bolešíně, každý pokoj má svou koupelnu a záchod. Přímo v areálu je bazén, není tedy potřeba platit za vstup na koupaliště. V jídelně je také obchůdek, kde si děti mohou koupit nějaké sladkosti nebo zmrzlinu. 
Co je započítáno v ceně:

  • ubytování v penzionu, každý pokoj má svou koupelnu se záchodem
  • strava 5x denně 
  • celodenní pitný režim
  • výuka anglického jazyka se zahraničním lektorem

On line přihlášku můžete vyplnit na: On line přihlášky

Na fotky a recenze od rodičů z minulých ročníků si můžete prohlídnout na: Letní tábory 2019, 2020

V případě rozhodnutí vlády o zrušení letních táborů, bude vrácena celá zaplacená částka za tábor.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat 

na emailu: FineEnglish@seznam.cz 

nebo na telefonu 774 212 184 

STORNO PODMÍNKY

Nemilou součástí letního tábora se může stát i storno přihlášky a s tím spojené vrácení peněz. Věříme, že dítě odhlásíte z tábora ze závažného důvodu a nejedná o nějaký rozmar. Stejně tak i z naší strany jsme do posledního okamžiku připraveni postarat se o Vaše dítko, máme pro ně připravené ubytování, stravu a místo v kurzu, které nejsme schopné zaplnit během posledních dní. 

 Dojde-li tedy ke zrušení registrace na letní pobytový tábor 91 a více dnů před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 0% z celkové ceny tábora. 

Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 90-50 dny před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 20% z celkové ceny tábora. 

Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 49-20 dny před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 60% z celkové ceny tábora. Dojde-li ke zrušení registrace na letní pobytový tábor nebo příměstský tábor 19-1 den před táborem, činí stornovací poplatek částku ve výši 80% z celkové ceny tábora, stejně tak, pokud přihlášené dítě na tábor nenastoupí vůbec. 

V případě, že registrovaný účastník tábora zruší svou registraci, ale on či jeho rodiče naleznou a doporučí náhradníka, který se zaregistruje a uhradí plnou cenu tábora, nebudou původně registrovanému účastníkovi účtovány žádné storno poplatky. 

V této nelehké covidové době budeme účtovat storno poplatek ve výši 20% pokud dítě na tábor nenastoupí z důvodu pozitivity nebo nařízené karantény. Takový důvod musí být doložen lékařským potvrzením. Nahlášení zrušení účasti na táboře lze provést pouze písemně na emailovou adresu: FineEnglish@seznam.cz. Den doručení emailu s informací o zrušení účasti se považuje za den, ze kterého se vypočítá procento storno poplatku. 

V případě onemocnění během pobytu na táboře, které si vynutí předčasné ukončení či přerušení pobytu, se vrací poměrná část zaplacené ceny vypočítaná počtem dnů a nocí, které účastník nedokončí.

Doufáme, že tyto řádky mají pouze informativní ráz a nebude potřeba je aktivně použít. :)