LETNÍ TÁBOR 2021

Vážení rodiče, 

s radostí Vám oznamujeme, že opět budeme pořádat letní pobytový tábor s angličtinou. Letošní školní rok bohužel děti nemají tolik hodin angličtiny, jak bychom si všichni představovali a proto si myslíme, že jim intenzivní kurz angličtiny v podobě tábora jim přijde vhod. Každý oddíl má svého zahraničního vedoucího a možností ke kenverzaci je nepočítaně. 

Tento rok se na týden ocitneme na opuštěném ostrově, děti budou plnit různé úkoly, rébusy, sportovní aktivity nebo jazykové hádanky. 

Během tábora je každý den rozdělen na aktivněji vedené hodiny s angličtinou. Nejedná se ale o výuku jako ve škole. Děti se učí při různých aktivitách, které jsou každý den zaměřené na určitou oblast slovní zásoby. A v druhé části dne si užíváme krásné přírody, bazénu a her, to vše opět s anglicky mluvícími vedoucími.

Na tábor s námi mohou jet děti od první do deváté třídy. Nezáleží na pokročilosti jejich angličtiny, dokonce s námi jezdí děti, které s angličtinou teprve začínají. V každé skupince je také český lektor, který dětem usnadňuje komunikaci s cizincem v případě nedorozumění nebo akutních situacích (musí na záchod a neví jak to říct...)

Ubytování je v penzionu U Šikulů v Bolešíně, každý pokoj má svou koupelnu a záchod. Přímo v areálu je bazén, není tedy potřeba platit za vstup na koupaliště. V jídelně je také obchůdek, kde si děti mohou koupit nějaké sladkosti nebo zmrzlinu. 
Co je započítáno v ceně:

  • ubytování v penzionu, každý pokoj má svou koupelnu se záchodem
  • strava 5x denně 
  • celodenní pitný režim
  • výuka anglického jazyka se zahraničním lektorem

On line přihlášku můžete vyplnit na: On line přihlášky

Na fotky a recenze od rodičů z minulých ročníků si můžete prohlídnout na: Letní tábory 2019, 2020

V případě rozhodnutí vlády o zrušení letních táborů, bude vrácena celá zaplacená částka za tábor.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat 

na emailu: FineEnglish@seznam.cz 

nebo na telefonu 774 212 184