PROCVIČOVÁNÍ ANGLIČTINY PRO ŠKOLÁKY

Vzhledem k letošnímu neplánovanému "výpadku" ve výuce, bychom rádi dětem nabídli možnost procvičení angličtiny dříve, než se vrátí do školy. Naplánovali jsme tedy týdenní kurz zaměřený na opakování a procvičování. 

Pro koho je kurz vhodný? 

Nejvíce bychom se chtěli věnovat školákům od šesté do deváté třídy. Rozdělení budou do dvou skupin podle pokročilosti. 

Jak bude probíhat celý den?

Začínat budeme v osm hodin a bude sestaven jako obyčejný školní den. Tedy z hodin (45´) a přestávek. Dopoledne si dáme čtyři hodiny. Poté půjdeme na oběd a odpoledne bude jen konverzace. I během konverzace se ale budeme soustředit na právě probíranou gramatiku.

Co budete probírat?

Nejprve uděláme takový "průzkum" , abychom věděli, co je největším problémem. Vzhledem k tomu, že školy jedou podle osnov, víme, ve kterém ročníku se co probírá a co by děti měly umět. A právě na tu problémovou gramatiku se zaměříme. Nikam nespěcháme, chceme, aby děti uměly. 

Co je v ceně kurzu?

V ceně je lektorné - tedy výplata pro lektora, materiály - papíry apod.  a oběd.

Kde a kdy bude výuka probíhat?

Kurz bude na Sokolské ulici č. 30 v Olomouci. Začínat budeme od 8.00 a končit budeme v 15.00. Termíny kurzů jsou 10.- 14.8. 2020 nebo 17.-21.8.2020

Kolik dětí bude ve skupině?

Maximálně 5 dětí v jedné skupince. Tedy 10 v celém kurzu.

Jak se přihlásit?

Nejprve se přihlaste na našem on line formuláři a my se Vám ozveme s dalšími potřebnými informacemi (GDPR, bezinfekčnost...) Formulář naleznete zde:  On line přihlášky